Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dopolední svačiny

Dopolední svačiny



Vážení rodiče, 

z provozních a personálních důvodů pro zajištění stravování ve školní jídelně nebudou v měsíci červnu 2026 poskytovány dopolední svačiny pro žáky základní školy.

Jedná se o opatření přechodné, vynucené změnou v organizaci školní jídelny. Od září 2026 bude provoz i poskytované služby školní jídelnou v rozsahu, na který jste zvyklí.

Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme za pochopení.

S přáním klidných dnů

 

Radek Hach, ředitel školy